اپلیکیشنی جدید برای کاربران گیر اس 2

ساخت وبلاگ
چکیده : سامسونگ در جشنواره ی CES  در ماه ژانویه، گزارش هایی در رابطه با بروزرسانی اپلیکیشن های موجود در ساع... با عنوان : اپلیکیشنی جدید برای کاربران گیر اس 2 بخوانید :
سامسونگ در جشنواره ی CES  در ماه ژانویه، گزارش هایی در رابطه با بروزرسانی اپلیکیشن های موجود در ساعت هوشمند گیر اس 2 ارائه داد. اکنون این کمپانی کره ای اپلیکیشن iHeartRadio را به صورت رسمی بر روی ساعت هوشمند خود قرار داده است.
به واسطه ی این اپلیکیشن، کاربران می توانند تنها با چرخش قاب ساعت بدون نیاز به گوشی به جدیدترین برنامه ها و پادکست های رادیو گوش دهند.
اگر مایل به نصب این اپلیکیشن بر روی ساعت هوشمند خود هستید می توانید به منوی برنامه ها وارد شده، گزینه ی Samsung Gear Apps را انتخاب کرده، بر روی گزینه ی جست و جو عبارت ‘iHeartRadio’ را وارد کرده، و از میان لیستی که مقابلتان قرار میگیرد این برنامه ی جذاب را انتخاب و نصب کنید. بعد از چند لحظه ی کوتاه پیامی مبنی بر پایان دانلود و آمادگی برنامه برای استفاده به شما ارسال خواهد شد.

نمایندگی رسمی سامسونگ

 

عضویت در کانال تلگرام:

https://telegram.me/joinchat/B-qa_TwjDr2UWXdo9hph_g

محصولات سامسونگاپلیکیشن جدید برای اپل,اپلیکیشن جدید برای اندروید,اپلیکیشن جدید برای محاسبه کالری غذا,اپلیکیشن جدید برای آیفون,...
ما را در سایت محصولات سامسونگ دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 32 تاريخ : يکشنبه 11 مهر 1395 ساعت: 20:13